Proelium[PL] Strona Główna
Portal  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sons of Anarchy
Autor Wiadomość
id:58 

Wysłany: 2015-04-14, 11:45   Sons of Anarchy

Polecam ten serial, wkręciłem się w niego tak jak niektórzy czytając książki. Niestety zakończyłem ostatni sezon.

http://www.filmweb.pl/ser...hii-2008-479538

Był też temat Arrow, również polecam. Może zabiorę się za tego Dextera lub Breaking Bad :P

Wódz naczelny 

Wysłany: 2015-04-14, 12:17   

można powiedzieć że oglądam tylko dobre seriale, tzn jak coś jest lipne to po 3-4 odcinkach odpuszczam. Jest kilka seriali które nie są zbyt popularne w PL a dają na prawde rade. Pisz jaka tematyka cie interesuje to podrzuce kilka tytułów ;] bo Dexter i BB to akurat szlagiery :D

Wysłany: 2015-04-14, 13:42   

Akcja może być Sci-Fi ogólnie lubie jak w każdym odcinku coś się dzieje, zaskakuje i sprawia że zamiast iść spać to oglądam następny odcinek bo MUSZĘ dowiedzieć się co dalej :D

Terra Nova - podróż w czasie i dinozaury
Spartakus - walki gladiatorów
The Walking Dead - apokalipsa zombie
Arrow - koleś latający z łukiem
The Flash - koleś biegający szybciej niż ja na kacu po piwo haha
Sons of Anarchy - Gang/Klub motocyklowy toczący wojny z innymi gangami :D
Gra o Tron - hmm to oglądam z nudów

Tematyka jest szeroka ale może masz coś podobnego do w/w :) Jedyne co to jakoś nie wciągnął mnie serial Super Naturals albo Doktor Who, w którymś z nich chodziło o ducha jakiejś laski nie pamietam moze z 2 odcinki oglądałem no i Vikingów 1 sezon tylko widziałem. Kiedyś na filmweb znalazłem serial: Świat Gliniarzy, Oz
ale póki co nie zabrałem się za nie a nikt ze znajomych nie oglądał.

Wódz naczelny 

Wysłany: 2015-04-14, 14:24   

Southland - świetny serial policyjny, o zwykłych krawężnikach, nie ma nieśmiertelnych rambo
Helix - pierwszy sezon to epidemia dziwnej choroby w arktycznym laboratorium (świetny klimat), 2gi sezon kontynuacja w innym środowisku
Black Sails - piraci, mega klimat, dobre efekty (po dwóch odcinkach nie bedziesz chciał przestać oglądać)
The Strain - wampiry na poważnie, dobry klimat i efekty
The Following - sekta skupiona przy seryjnym mordercy, dobra obsada, klimat wciąga
Justified - szeryf, typowy kowboj w obecnych czasach, dobra sensacja z zabawnymi momentami
Rome - klimatem troche jak Spartacus tylko mniej latających kończyn
Gotham - historia Gordona z batmana (jest młody Bryce Wyne, pingwin, strach na wróble itp, świetny komiksowy klimat miasta Gotham)

Wysłany: 2015-04-14, 15:00   

Spróbuje na początek ogarnąć Helix albo Black Saild ale wczesniej czy później pewnie wszystkie zobacze :) Dzięki

Wódz naczelny 

Wysłany: 2015-04-14, 15:38   

i tak z innych klimatów:
Homeland - odbity po latach jeniec który okazuje się terrorystą (albo i nie?) ciapatych, intrygi itp, polecam
the Killing - ciężki klimat policyjny, polecam dla koneserów ;)
True Detective - jeden sezon, świetnie nakręcony, zajebiste postacie

Hardstyle !!! :D 

Wysłany: 2015-04-15, 11:33   

Polecam oczywiście Z Archiwum X. Tak jak Kruger napisał, Dexter to szlagier i na prawdę MUSISZ go obejrzeć. :D

Wódz naczelny 

Wysłany: 2015-04-15, 13:55   

zapomniałem o jednym z najlepszych seriali jeszcze:
Banshee - typ wychodzi z pierdla i przypadkowo zostaje szeryfem, i to nie jest komedia, kupa dobrej akcji, w każdym odcinku dużo się dzieje

id:966 

Wysłany: 2015-04-15, 15:42   

Seriale :D Temat, który lubię.
Dorzucam włoski serial o mafii Gomorra. Jest jeden sezon. Film bez żadnych upiększeń, brutalny i prawdziwy. Momentami podobny do the wire. Co prawda nie ten poziom, ale dobrze się ogląda.
@Kru, fajne propozycje dałeś, nie wszystkie znałem. Spróbuję z kilkoma :-)
Bardzo dobry i mega klimatyczny jest również Fargo. Również serial 1 sezonowy. Powala, choć nie każdy odcinek jest równie fajny (zresztą, w każdym serialu jest podobnie).
@Warning OZ oglądałem kilka odcinków, nie przekonał mnie. Wrócę jednak do niego.

id:963 

Wysłany: 2015-04-15, 17:01   

Ja Polecam Daredevil - Historia niewidomego prawnika który walczy ze złem no wiadomo KingPin itp.

Arrow / Flash - Polecam osobiście

Teen Wolf :D
Pamiętniki Wampirów
Pierwotni

Odpowiedz do tematu