Proelium[PL] Strona Główna
Portal  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Eniuch
2014-04-07, 23:56
Zmiany i porzadki w klanie..
Autor Wiadomość
id:177 

Wysłany: 2014-04-07, 23:54   Zmiany i porzadki w klanie..

Wyciagajac konsekwencje z wczorajszego zebrania postawnowilem podjac kilka krokow w kierunku poprawy jakosci klanu. Od dzis bede bacznie i uwaznie wszystkiego pilnowal oraz we wszystko beda takze wplatani Porucznik i VIPowie.
Co by mi nikt wiecej nie wciskal kitu ze zaniedbuje swoje obowiazki. Od godziny 18:30 do teraz siedzialem i porzadkowalem forum oraz GameRage, aby moc Wam przedstawic to co opisane zostalo ponizej:

1. Na samym poczatku zajelem sie edycja regulaminow:
- klanu: http://proelium.pl/viewtopic.php?t=2486
- forum: http://proelium.pl/viewtopic.php?t=2487
Duzy wklad w poprawki mial Kastro i za ta pomoc mu serdecznie dziekuje. regulaminy byly przestazale, ba byly od poczatku istnienia tego klanu wiec trzeba bylo to ogarnac. Tak wiec prosze sie dokladnie zapoznac z kazdym z pkt
zawartym w FAQ, poniewaz bede przywiazywal duza uwage do tego wzgledem Waszego postepowania.

2. Jako, ze Nasze forum nadal stoi na starym silniku i jest monotonnie przestarzale pozwolilem sobie dolozyc kilka kolorow na dzialy aby wazniejsze tematy sie odroznialy od reszty. Ktore to chyba sami zdazyliscie zauwazyc.

3. Nastepnie postanowilem utworzyc na forum dzial "Archiwum klanowe", aby moc zrobic porzadek wszedzie gdzie sie tylko da i przestarzale, nieaktualne oraz bez wiekszego juz znaczenia tematy w takowe miejsce przeniesc. Ograniczylem dzieki temu balagan jaki wystepowal oraz ulatwilem sobie i Wam kontrole nad forum. Posegregowalem wszystkie tematy (lacznie z hydeparkiem co zajelo mi najdluzej) i powrzucalem w odpowiednie miejsca na forum tzn. odpowiednio ankiety do ankiet itd. itd. itd.

4. W zwiazku z pkt. 3 zrobilem takze dzialy " Komputery i inne bajery" oraz "Odchodze"

5. Patrzac na niektore dzialy zastanawialem sie po co one wgl istnieja jeszcze skoro Wy klanowicze macie je gleboko w dupie. Najlepszym tego przykladem sa:
- Movies & SS, gdzie na taka ilosc klanowek jaka rozgrywacie ostatnie scriny sa z SIERPNIA 2013r.. Ogarnijcie sie i zacznijcie cos z tym robic ludzie.. Profil na GameRage z iloscia klanowek (500) to nie wszystko. Czy wygracie czy przegracie dawajcie screeny tutaj. Niech inni gracze ktorzy wchodza na forum wiedza ze gracie na biezaco a forum zyje.
- Wydarzenia, tyyyle sie dzieje w Crossie, tyyyle aktualizacji paczy nowych pierdul, a nikt z Was nie moze sie tym zajac zeby cos wrzucac? A pozniej do mnie pretensje jakies? Sam mam ogarniac wszystko tak?

6. Dodatkowo w kazdym dziale poprzyklejalem i wyroznilem ciekawe tematy, aby wzbudzic w Was jakies zaciekawienie i moze dalsze rozwijanie ich. Przejdzcie sie po forum od samej gory do samego dolu i poprzegladajcie co gdzie sie znajduje. moze gdzies cos napiszcie. NIECH TO FORUM ZYJE!

7. Konczac powoli dzialania na forum wzialem sie za porzadki w samych klanowiczach "forum/gamerage" i ustaliwszy na zebraniu ponowny wymog wbijania tygodniowo min. 10 pkt dla klanu zrobilem przesiew oraz nowa zmodyfikowana liste graczy Naszego klanu: http://proelium.pl/viewto...68341cc1bd37bc0

8. Po czesci odnosnie powyzszego punktu jak i calkowitego braku zainteresowania klanem wyrzucilem:

Weterani:
assasin, diKej, Harvall, swierzopTHC, Frantic, Dvitr, McXiz, Psychol

ProeliumCrew:
Piter, Mleko, Grzmotu

GAMERAGE:
mLEKO, Cygan, [P]*Grzmotu, Piter, Grubson, Scyzor

A takze zmienilem rangi na forum na Weterana dla Grubsona oraz Scyzora.
WSZYSTKIE DECYZJE PODJALEM WEDLUG STATYSTYK, WIEC WSZYTKO TYCZY SIE TAKZE WAS!
JESTESMY GRACZAMI CROSS FIRE I W SUMIE GOWNO MNIE OBCHODZI W JAKIE GRY GRACIE DODATKOWO.
10PKT = 5000 EXPA, 5000EXPA = 1/2h gry na caly tydzien.
WIEC OCZYM WOGOLE MOWA? JEZELI CHCECIE BYC Z NAMI W KLANIE ITD. MUSICIE GRAC. JESLI NIE TO DOWIDZENIA I KONIEC. MIMO TEGO IZ Z NIEKTORYMI ZNAMY SIE BARDZO DLUGO NIE BEDE POZWALAL WIECEJ NA TAK OLEWCZY STOSUNEK DO MNIE I DO KLANU! "
Stawiamy na aktywnosc, surowy test i unormowanie warunkow bytu w Proelium[PL].
- Bedzie potrzeba warnow? beda warny..
- Bedzie potrzeba kogos zbesztac na TSie? zostanie zbesztany..
- Bedzie potrzeba kogos wywalic z klanu? zostanie wywalony..

Mam nadzieje ze kazdy wezmie sobie to wszystko do serca i pozniej nie bedzie mial do Mnie rzadnych pretensji. Mam dosc biegania za Wami i o wszystkim przypominania itd. A teraz jak co poniektorzy z Was cos beda chcieli ode Mnie, to podejde do sprawy tak jak Wy do Mnie :)
Temat zostawiam otwarty w ogloszeniach i mozecie smialo komentowac. Bez odbioru. (tyle godzin i robilem wszystko na trzezwo)

doooooobrze!!! 

Wysłany: 2014-04-08, 13:27   

Wielki szacun za to, że poświęciłeś tyle czasu i nerwów na to wszystko. Mam nadzieję, że to nie pójdzie na marne :D

id:813 

Wysłany: 2014-04-08, 16:10   

No przydadzą się te porządki zwłaszcza że z8games było proszone o wyczyszczenie z klanowiczy, którzy nie są już w klanie, a nie weteranów z NA (Psychol, assasin, Dvitr, Swierzop, harvall). Ciekawy jestem tylko efektów i ponownego podejścia jeśli gracze wrócą do gry. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w przypadku Savioli (chłop przyszedł, pyta się dlaczego utracił rangę i nikt się nim nie zainteresował). Czyli poprostu rozumiem, że NA w tym klanie to już autentyczna przeszłość, poprostu nie mający znaczenia dodatek dla klanu.

Wysłany: 2014-04-08, 18:26   

patrzac na rekrutacje oraz aktywnosc Naszych graczy na NA stwierdzam ze tamta wersja nie wnosi nic. Zero klanowek, zero ESL czy innych lig, zero nowych graczy. Od kad przejalem role lidera kazdy wiedzial ze przenosimy sie powoli na EU. Dzis juz graja tutaj praktycznie wszyscy a komu to nie odpowiadalo skonczyl z gra, badz ewentualnie odszedl.

Weterani z NA zostali usuniecie poniewaz od roku dwoch czy ilu nie wchodza na forum itd. Co do porzadkow w samym z8games za chwile to dokoncze poniewaz tam jest idiotyczna blokada usuwania 5 osob na dzien. Jednak usune tylko osoby ktorych nie ma w klanie typu. Spiryt. Reszte zostawie ze wzgledu na fakt iz jest to w pewnym sensie pomnik Naszego klanu.

Jezeli chodzi o Saviole to nie wiem o co chodzi, poniewaz kazdej osobie ktorej zdejmowalem rangi pisalem zawsze wiadomosc na pw z wyjasnieniem. Patrzac na samego Saviole to w przeciagu 2 lat w grze byl 2 razy? I raz na Bog wie ile odwiedzi forum.
Ostatnio zmieniony przez eNiuCh 2014-04-08, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2014-04-08, 21:51   

Poprostu interesuje cię tylko EU. 0 esl i innych lig?? ligi są non stop na NA, tylko wystarczy się zainteresować, a ESL poprostu poszedł pod Europe i tyle. 0 nowych graczy? Jeśli byśmy grali w większość osób Byłoby więcej rekrutów ( wystarczy spojrzeć na historię klanówek: PUSTKA). No tak 0 klanówek... A z kim mamy je grać?? we 2?. Co do Weteranów, w sumie już nie wspominać.

Co do graczy NA zasada 10 punktów nie obowiązuje oczywiście 8-) ? Na szczęście nie. I jaką mam gwarancję, że jeśli przyłożę się bardziej poprostu na NA i nie dam rady wbijać tych punktów to nie polecę z Gamerage??

Poprostu jesteście graczami z EU, Ameryką nikt się nie interesuje bo nie, dla nas też ważne żeby zbijać ranking dla naszej własnej satysfakcji, we dwóch osiągneliśmy ranking 2000-2038 i jeszcze potrafiłem podbijać waszą Europe.

Teraz zadam pytania: Czy mamy jakąś gwarancję że Proelium NA nie rozsypie się, i czy każdy kto jest aktywny na tamtej wersji nie poleci? Powiedz mi czy ja mam sens jeszcze tutaj siedzieć jeśli poprostu wolę wersję NA ponieważ tam mam wszystko, i czy wogóle jesteś zadowolony ze mnie, że masz mnie w klanie?? Oczekuje na porządną odpowiedź nie w typie, poprostu przejdź na EU.

Zamiast polecać również wersję Amerykańską gadacie wszystkim żeby nie grali, tyle osób co mamy na EU ma również konto na Ameryce i nie są jeszcze dodanie do klanu?? Dlaczego odechciało się im wchodzić? Ponieważ ktoś rzucił hasło: "Nie grajcie na EU, tam nikt nie gra". Bardzo mądrze, teraz na pewno nikt tam nie gra :evil: .

Lista graczy Konta NA/EU. To chcę.

doooooobrze!!! 

Wysłany: 2014-04-08, 22:49   

Dusza z całym szacunkiem, ale bądźmy szczerzy, NA już zrobiło się nudne... Rekrutacja jest otwarta zarówno na EU jak i na NA, więc gdyby ktoś chciał to złożyłby podanie na NA, a nie tylko na EU. Jak już dobrze wiadomo nasz klan przeniósł się na EU i póki co nie wrócimy na NA. Zapytasz dlaczego? Dlatego, że: Polska jest zablokowana na NA i nie można tworzyć nowych kont (nie wszyscy mają konta), hackerów jest 3 razy więcej niż na EU (ostatnio grałem na NA i tak średnio na każdą grę przypadało 4 hackerów), gra tam za dużo chinoli i farmerów, i najważniejsze na NA NIE DA SIĘ GRAĆ BEZ VIPA (tam wszyscy mają vipy). Nie widzę przeszkody, żebyś grał i na NA i na EU.

P.S. Jak klan na NA może się rozsypać, jak tam nikt nie gra? xD
Ostatnio zmieniony przez JestemPlacek 2014-04-08, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2014-04-08, 23:00   

Dusza ale dlaczego masz poleciec z klanu skoro wiem ze grasz aktywnie na NA i czasem wbijasz na EU. nikomu nie zabraniam gry na NA jednak osobiscie juz 2 lata temu czy nawet wiecej powiedzialem ze ta wersja sie nie zajmuje i nie bede zajmowal. Glownie dlatego ze nie ma tam nowych polskich graczy. A klny ktore teraz istnieja to wiekszosc ludzie z doskoku ktorzy juz mieli tam konta i nic nowego nei bedzie. Fakt na z8 rzadza tylko ZP co nei zmienia faktu ze na Eu tez RO robi swoje jednak tam ciezko znalesc gracza bez spopa i jakiejs dziwnej broni. Turnieje NA? w tamtym roku byly dwa. jeden polski i jeden swiatowy ktory okazal sie niewypalem bo zrobili ludzi kolejny raz w balona z nagrodami. Chcecie grac na NA grajcie, ale sadze ze ludzie bardziej przykladaja sie do gry na EU i kont ktore sa tutaj.

Wysłany: 2014-04-08, 23:03   

1 Dusza z całym szacunkiem, ale bądźmy szczerzy, NA już zrobiło się nudne... Rekrutacja jest otwarta zarówno na EU jak i na NA, więc gdyby ktoś chciał to złożyłby podanie na NA, a nie tylko na EU:

1 0 nowych graczy? Jeśli byśmy grali w większość osób Byłoby więcej rekrutów ( wystarczy spojrzeć na historię klanówek: PUSTKA).

2 Jak już dobrze wiadomy nasz klan przeniósł się na EU i póki co nie wrócimy na NA.

2 hasło: "Nie grajcie na NA, tam nikt nie gra" - to twój fantastyczny pomysł?? Jak chcesz to nie graj tylko po co gadacie dookoła takie bzdury?

3 Polska jest zablokowana na NA i nie można tworzyć nowych kont (nie wszyscy mają konta)

3 Lista graczy Konta NA/EU. To chcę.

4hackerów jest 3 razy więcej niż na EU (ostatnio grałem na NA i tak średnio na każdą grę przypadało 4 hackerów), gra tam za dużo chinoli i farmerów, i najważniejsze na NA NIE DA SIĘ GRAĆ BEZ VIPA (tam wszyscy mają vipy).

4 No to brawo, napewno grasz systematycznie (pewnie jeszcze na uk1), mmm.... Vip? Na Eu bardziej ich używają. Chinole na EU też są. Farmerzy??- Jaka to różnica czy masz minkę czy orzełka?
Ostatnio zmieniony przez [DUSZA] 2014-04-08, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2014-04-08, 23:25   

nie ma roznicy. NA to przeszlosc tak jak 80% graczy ktorzy tworzyli ekipe NA. Wiekszosc nie gra reszta gra na EU. Nie wiem dlaczego tak walczysz o to NA? Tu gra 30 osob tam gra 2. Z NA przeszlismy tu w poszukiwaniu rozwoju klanu. Wlozyles pieniadze w konto i to Cie boli? Nikt Ci nie kazal jak i nie zabrania grac tam. tez wlozylem pare zloty i poswiecilem sporo czasu w NA na kilku kontach i co? I to tylko gra a wole grac na EU wiec prosze Cie nie wprowadzaj zbednego balaganu.

Lista EU/NA ? I co Ci to da? To ze czesc osob ma konto na NA nie oznacza ze nagle zaczna tam aktywnie grac. Nie oszukujmy sie...

Wysłany: 2014-04-09, 18:25   

Mnie wydatki nie bolą, już nie twoja głowa na co wydaje pieniądze. Boli mnie to, że dalej piszecie pod swoim chorym hasłem dlatego nie mam zamiaru dalej bezsensownie wam wszystko tłumaczyć. Nie wiem... Nie, nie nie rozumiem dlaczego dalej moje prośby o spędzenie wspólnie dobrego czasu są wysyłane na marne, ponieważ nie wierzę że nie macie choćby 20-30 minut ba!! 2-3minut chociażby w roku żeby pograć razem z nami... (no chyba, że przy odpaleniu CF NA dzieją się wam niesamowite rzeczy jak nagły atak biegunki, czy zawał serca tfu tfu tfu albo przekładać 2-3 punkty klanowe ponad klanowiczy). Ja od nikogo nie wymagam ani nie nalegam żeby siedzieć tam non stop. Dla mnie w tym momencie po prostu całe Proelium podzieliło się na NA/EU. Ja przyszedłem do tego klanu przede wszystkim by poznać miłych ludzi oraz spędzić świetnie czas, piliśmy razem na zlocie, prosiliście mnie bym założył konto na EU, założyłem i gram z wami non stop, wykonuje w klanie wszelkie obowiązki jakie mam zadane, jestem do dyspozycji/pomocy dla każdego klanowicza, chcecie zagrać ze mną CW - bardzo chętnie, czy zrobimy misję na EU - nie ma problemu.... Nie rozumiem w takim bądź razie dlaczego gdy proponuję komuś wspólną grę na NA wszyscy mówią że nie będą ze mną grać, ponieważ jakiś (jeszcze jestem kulturalny) pan/pani nagadał żeby nie grali ponieważ tam nikt nie gra, nie warto grać na NA, nie warto grać ze mną? z Naviasem?, Darkiem?. Ja nie do takiego Proelium dołączyłem jeszcze 3 lata temu.

Podkreślam:
Ja od nikogo nie wymagam ani nie nalegam żeby siedzieć tam non stop. Macie ESL etc. Super, bardzo się cieszę że są osoby które mają krzepę wyciągnąć nazwę klanu "Proelium" na ligę światowych zawodowców. Nie dałem like na Facebooku gdyż niestety nie mam konta ale bym chętnie dał.
Proszę o spędzenie wspólnie dobrego czasu
Nie wierzę że nie macie choćby 20-30 minut ba!! 2-3minut chociażby w roku żeby pograć razem z nami.

Nie wiem, nie mam już siły ani pomysłów jak was przekonać, że my na NA jesteśmy(?), żyjemy. Dlatego do jutra proszę o odpowiedź czy jest jakaś chociażby iskierka nadziei na to że zaczniemy razem współpracować i będziemy spędzać czas w dobrej atmosferze, czy po prostu mam pakować stąd manatki, gdyż dalsze przygody w tym klanie będą się kończyć na samotnym graniu, oraz straceniu cennego czasu. Nie chcę się rozstawać, ale niestety po twoich wypowiedziach nie dajesz mi wyboru, nawet nie czuję w tym momencie odpowiedzialności za to.

Ps. Osoby ww. (z Naviasem?, Darkiem?) podane zostały jako przykład ludzi najbardziej aktywnych w klanie na serwerze NA. Nikt z nich nie jest podwiązany pod moimi postami na ten temat. Pisze to w imieniu swoim, oraz ew. w imieniu reszty graczy jeśli wyczuli ten sam problem.

Temat NA w tym momencie jest uważany dla mnie za zamknięty. Czekam tylko na odpowiedź na powyższe pytanie.
Ostatnio zmieniony przez [DUSZA] 2014-04-09, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: 2014-04-09, 20:05   

[DUSZA] napisał/a:
Nie, nie nie rozumiem dlaczego dalej moje prośby o spędzenie wspólnie dobrego czasu są wysyłane na marne, ponieważ nie wierzę że nie macie choćby 20-30 minut ba!! 2-3minut chociażby w roku żeby pograć razem z nami... (no chyba, że przy odpaleniu CF NA dzieją się wam niesamowite rzeczy jak nagły atak biegunki, czy zawał serca tfu tfu tfu albo przekładać 2-3 punkty klanowe ponad klanowiczy).

nie gram na NA, bo nie lubie juz tam grac. Nie mam ochoty tam grac, nie mam ochoty nawet tej wersji sciagac i strasznie razi mnie roznica tekstor i czcionek na NA. Wystarczajace?

Proelium z przed lat to nie proelium dzis. Raz ze ja tu dowodze, a dwa wiekszosc ludzi sie zmienilo.. Nikomu nie zabraniam grac takze tam. Siemus dostajac prawa porucznika mial zajmowac sie takze kwestia NA o czym Ci mowilem. To ze mu sie nie chce jak to powiedzial takze swiadczy o tym ze tamta wersja nie ma sensu.. A jako VIP mozesz osobiscie napisac temat badz lapac graczy pokolei badz tez pisac pw na forum "kto ma konto na NA proszony jest o kontakt ze mna (czyli z Toba)" czy cos w tym stylu. Dlaczego niby ja mam to robic? Wystarczy ruszyc glowa. Majac juz pelna liste mozesz napisac do Mnie lub poprostu na forum.

Przy okazji jezeli chodzi o rekrutacje na NA to jakos sobie tego nie wyobazam.. kompletnie sobie tego nie wyobrazam czaisz? 3/4 polskich klanow NA to zbieraniana gdzie im dobrze, bo jedni graja wiecej i stamtad sie nei rusza a inni sporadycznie bo graja na EU a tam maja poprostu konta zeby czasem zagrac, czyli tak jak my. Wiec kogo Ty chcesz tam zbierac nie mam pojecia.

Darek pisal ze mna w sprawie konta na EU poza tym on przeciez gra malo? A na klanowkach to chyba nigdy. (3000 pkt przez 4 lata Darka?), gdzie ja osobiscie konczac gre na NA prawie 3 lata temu mialem 1950 A Ty dusza przez tyle lat masz raptem 900 pkt. Chlopie... Zlituj sie prosze Cie.. Mega i Siemus juz dzielnie walcza na EU, a Nawiasa to ja wieki nie widzialem. ostatni log z8games 19 marzec i dodatkowo niewiele wiecej pkt niz ty od tylu lat 1004. Wiec nagle robisz bunt.. Ogarnij sie i nie lamentuj, bo gdzie pojdziesz i bedzie Ci lepiej niz tu? ;) NA juz swoje przezylo i tyle. Patrzac nawet na rangi i ranking polakow na NA nikt nie bedzie chcial tu dojsc. Takie moje zdanie.

P.S. Lepiej sie na zlot szykuj, a nie marudzisz jakbys okres mial.

Porobiony 

Wysłany: 2014-04-10, 22:57   

Mnie wieki nie widać bo nie mam czasu na gierki typu CrossFire.. Jestem z wami, czytam forum odwiedzam jak tylko moge... Ale gdzie ja mam grać sami powiedzcie? Wchodze na NA kogo widzę? Darka. Czasami Dusze (czasami tylko dlatego że on pracuje i gdy ja wchodzę do gry to go nie ma). Nie posiadam konta EU ale to już chyba z tobą Eniek gadałem co do tego.. Patrzysz na moje ostatnie loga na NA po co? Grałbyś sam z Turasami na Pubie? Nie odzywając się do nikogo? Sam powiedz... Ja tylko dobiję podwójną i spierdzielam do was czyli na EU. Co nie znaczy że nie będę odwiedzać NA. Kto będzie chciał to będzie z nami grać (NA) Ja , Dusza jesteśmy otwarci na takie akcje tym bardziej że kiedyś gadaliśmy jeszcze na takie tematy ze starą ekipą np. (Kruger). Ode mnie to tyle mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. Pozdro

id:1211 

Wysłany: 2015-01-28, 06:36   

Chyba tu sobie cos napisze.

Luudzie proszę was jak czytam podania to nie wiem czy siebie zastrzelić czy was O_o

Jak jesteście neutralni to nie piszcie tego bo jak dla mnie ten tekst oznacza mam to w d**ie czy się dostaniesz czy nie.

Dalej tekst "niby ładnie napisane podanie ale jestem nie przekonany/na Tym co napisałeś/aś dlatego jestem na nie." Powód może jakiś? Niby dobrze napisanie podanie ale jestem na nie :573:

Instrukcja:

W podaniach piszemy ze jesteśmy na tak ( ponieważ nie mamy żadnych zastrzeżeń do składającego podanie dlatego nie musimy pisać uzasadnienia) , jesteśmy neutralni W OGÓLE nie piszemy, jestem na nie piszemy z UZASADNIENIEM! Bo jaki widzę co poniektóre jestem na nie to stwierdzam że oceniający podanie ma zły dzień i napisze Nie żeby jeszcze komuś go uprzykszyc.

Tak sobie napisałam dla przypomnienia bo jest sporo nowych osób w klanie

P.S. Tak Marcin wezmę tego warna na klatę wiec się nie krępuj

id:1114 

Wysłany: 2015-01-28, 11:42   

podpisze sie pod oczko bo z podaniami ciagle jest to samo albo dyskujse albo ktos sobie napisze jestem na tak jestem na nie nie podajac zadnego powodu albo jestem neutralny wypowiadacie sie w podaniu to piszcie cos z sensem :)

Porobiony 

Wysłany: 2015-01-28, 14:36   

Ja myślę, że tutaj wgle powinien być jeden wielki porządek w tym klanie tak jak w temacie :D Czyli czas na zebranie co wy o tym myślicie? Wiem że Ciężko będzie z Eniuchem :O

Odpowiedz do tematu